Zámečnické kladivo FIXMAN C0204 - 500 g

Zámečnické kladivo FIXMAN C0204 - 500 g

Vysoce odolné zámečnické kladivo s indukčně tvrzenou ocelovou hlavicí - 500 g. Více informací

 Skladem > 5 ks
142
117,36 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
36000000C0204
EAN:
6940425160245

Kvalitní klasické zámečnické kladivo renomované značky FIXMAN - 500 g.

  • velmi odolná kovaná ocelová hlavice, indukčně tvrzená
  • stabilní upevnění hlavice na násadě
  • profesionální násada z kvalitního dřeva, s ochranným límcem a s práškovou epoxidovou povrchovou úpravou
  • pevnost, mechanická odolnost a dlouhá životnost

 


FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.