Univerzální tříramenný stahovák SN0104A (100 mm)

Univerzální tříramenný stahovák SN0104A (100 mm)

Stahovák lze snadno nastavit jako dvouramenný i tříramenný. Více informací

 Skladem 1 ks
462
381,82 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8300000104100
EAN:
8596386014509

Univerzální dvou- a tříramenný stahovák ozubených kol, ložisek, řemenic atd. se zápustkově kovanými, pochromovanými a oboustranně použitelnými rameny z vysokouhlíkové oceli ve velikosti 100 mm nalézá široké uplatnění při servisu a opravách automobilů, různých strojů, mechanizmů apod. Překlopitelná ramena mají na jednom konci užší a na druhém konci širší čelisti. Jsou opatřena dvěma otvory, takže je lze podle potřeby přestavět. Stahovák lze snadno nastavit jako dvouramenný i tříramenný.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.
Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.