Univerzální sada přípravků pro demontáž ramínek stěračů 210-08257-A

Univerzální sada přípravků pro demontáž ramínek stěračů 210-08257-A

Univerzální 16-dílná sada přípravků pro demontáž/stahování ramínek stěračů. Více informací

 Na dotaz 
3 839
3 172,55 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900021008257
EAN:
8596386517680

16-dílnou univerzální sadu přípravků (stahovací hlavice, kluzné nárazové kladivo, speciální stahovák atd.) lze použít u řady osobních automobilů (Škoda, VW, Audi, SEAT, Porsche, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Ford, Alfa Romeo, Fiat, Renault, Citroen, Peugeot, Jaguar, Saab, Volvo, Chrysler-Jeep, Chevrolet/Daewoo, Daihatsu, Toyota, Honda, Nissan, Mitsubishi, Suzuki, Hyundai. Kia atd.) i nákladních automobilů (Mercedes-Benz, MAN, Scania atd.).

Hmotnost balení: 2,5 kg

Hmotnost: 2 kg


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.