Stroj pro stahování / pěchování a roztahování plechu SG 200 P

Stroj pro stahování / pěchování a roztahování plechu SG 200 P
  • Stroj pro stahování / pěchování a roztahování plechu SG 200 P
  • Stroj pro stahování / pěchování a roztahování plechu SG 200 P

Tvarování plechů bez nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace. Prac. hloubka vložení 25 mm. Více informací

 Na objednávku 
20 898
17 271,07 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
9000000SG200P
EAN:
4250154610310

Stroj pro stahování/pěchování a roztahování ocelových i hliníkových plechů umožňuje jejich tvarování bez nastřihnutí, nahřátí, svařování nebo jejich nedovolené deformace. Lze tak snadno vytvořit různé poloměry plechů s lemováním, S-tvary apod. Litinový stroj s výměnnými pěchovacími i průtažnými čelistmi se upíná do svěráku, připevní se na pracovní stůl nebo k němu lze dodat speciální stojan. Jako příslušenství lze dodat i druhou páku. Pak lze se strojem pracovat jako s velkými kleštěmi, čímž jedna ruka zůstává volná (např. u stavebních klempířů přímo na střeše atd.). Stroj v profesionálním provedení má velmi odolnou konstrukci, takže je vhodný i pro průmyslové nasazení v nejnáročnějších podmínkách. Výborně se uplatní i při renovaci automobilů-veteránů, ale také ve stavebním klempířství apod. Záruka je prodloužená na 10 let. Dodává se jako komplet s pěchovacími i roztahovacími nástroji.

Parametry:
max. tloušťka plechu 1,5 mm (ocelový plech), 1,9 mm (hliníkový plech), pracovní hloubka vložení 25 mm, rozměry (d x š x v) 150 x 50 x 140 mm, hmotnost 5,7 kg


Volitelné příslušenství:
ST 1400 INN1 - náhradní kompletní pěchovací nástroj
ST 1420 OUN6 - náhradní kompletní roztahovací nástroj
EH 245 P - speciální druhá páka dl. 410 mm
SF 260 HVU2 - výškově nastavitelný stojan

Stroj pro stahování / pěchování a roztahování plechu SG 200 P

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.