STOP & GO Odpuzovač kun (závěsný kotouček)

STOP & GO Odpuzovač kun (závěsný kotouček)
  • STOP & GO Odpuzovač kun (závěsný kotouček)
  • STOP & GO Odpuzovač kun (závěsný kotouček)

Závěsný aromatický kotouček pro ochranu proti kunám. Více informací

 Skladem > 5 ks
426
352,07 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Norbert Schaub
Katalogové číslo:
6690000007510
EAN:
4022204075109

Speciální závěsný aromatický kotouček se používá jako ochrana proti kunám, které často působí značné škody na vozidlech v garážích, v dílnách, na parkovištích, odstavných plochách atd. Zvláště nebezpečné a na opravu nákladné jsou kunami rozkousané vodiče elektroinstalace, brzdové hadičky, hadice chlazení/topení,manžety, klínové řemeny a další součásti automobilů.

V kotoučku je nasycený zápachový koncentrát na bázi zvířecího tuku, který citlivý čich kuny vnímá jako pach nebezpečného nepřítele. Plocha, která produkuje zápach je značně velká a její účinnost je minimálně 6 měsíců. Na závěsu kotoučku se uvádí datum konce doby účinnosti, což je směrodatné pro instalaci nového kotoučku. Použití aromatických kotoučků je univerzální jak v automobilu, tak i v domě, na půdě, v přístřešku pro auto, na parkovišti, na odstavné ploše prodejny automobilů, v autobazaru, ve stodole, v zahradní kůlně, ve stáji apod. Skladovatelnost kotoučku v originálním balení činí 2 roky.

Aplikace: Kotouček se zavěsí do prostoru, který má být chráněn před vniknutím kuny. Po 6 měsích se nahradí novým. Účinnost této ochrany, vyvinutá společností Norbert Schaub GmbH (leader na německém trhu), je vysoká a mnohonásobně v praxi ověřená. Aktivní látka kuny nezabijí, ale odpuzuje je a chrání tak požadovanou oblast před jejich útoky.

 

Množství: 1ks v krabičce
Obj.č. 07510 (STOP & GO Duftscheibe)

STOP & GO Odpuzovač kun (závěsný kotouček)