Souprava autokarosářského nářadí AG 650 P

Souprava autokarosářského nářadí AG 650 P

6-dílná profesionální souprava autokarosářského nářadí v plastovém kufříku. Více informací

 Na objednávku 
7 351
6 075,21 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
DINOSAURIER
Katalogové číslo:
9000000AG650P
EAN:
4250154640591

Šestidílná profesionální souprava autokarosářského nářadí v plastovém kufříku. Obsahuje následující nářadí v provedení s vysokou mechanickou odolností (HD):

- autokarosářské kladivo s kulatou a čtvercovou ploškou
- autokarosářské kladivo s kulatou ploškou a špičkou
- autokarosářskou babku/kapkovitý oblouk
- autokarosářskou babku/hříbkovitý, kovadlinový tvar
- autokarosářskou babku/prodloužený stolovitý tvar

Kladiva mají ergonomické násady Hickory pro vysoké namáhání. Babky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, kalené, leštěné. Souprava se dodává ve špičkové profesionální kvalitě, s dlouhou životností i v náročném nasazení. Hmotnost 7 kg.

Německá firma DINOSAURIER-WERKZEUGE Trading GmbH sídlí v Hamburgu a už 25 let představuje pojem v oblasti strojů a zařízení pro zpracování plechů pro autokarosárny, stavební klempíře, pro výrobu modelů a forem apod. Jedná se o vybavení především pro profesionály, z nichž určitou část tvoří i ti, kteří se zabývají restaurováním automobilů – veteránů.

Ze sortimentu produktů této firmy lze uvést např. stroje pro stahování a roztahování plechu, signovací / obrubovací stroje, válcovací průtažné stroje, klempířské zakružovačky plechu, ohýbačky plechu, nůžky na plech pákové i tabulové, celou škálu ručního klempířského / karosářského nářadí, soupravy pro cínování karosérií, síťový materiál pro třírozměrné formy atd.