Sekáč špičatý FIXMAN M0902

Sekáč špičatý FIXMAN M0902

Šestihranný špičatý sekáč, délka 200 mm. Více informací

 Skladem > 5 ks
125
103,31 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
36000000M0902
EAN:
6940425170954

Šestihranný špičatý sekáč vysoké kvality renomované značky FIXMAN se používá především ve stavebnictví na sekání betonu, při průrazech a bourání zdiva i betonu, při dělení nebo povrchovém opracovávání různých materiálů, v kamenictví, v sochařství apod.

  • šestihranné těleso z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli
  • tvar na jednom konci zašpičatělý
  • zakalenou, popuštěnou a nabroušenou špičku, kterou lze bez dalšího kalení opakovaně brousit
  • kalenou úderovou hlavu
  • velmi dobrou celkovou pevnost, odolnost proti úderům a dlouhou životnost

 

 

Parametry:
celková délka 200 mm, šestihran 16 mm, hmotnost 300 g


FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.