Sada pro nastavování / časování rozvodů Honda / Mazda / Hyundai 058-62343

Sada pro nastavování / časování rozvodů Honda / Mazda / Hyundai 058-62343

Sada přípravků pro nastavování rozvodů benzinových i naftových motorů Honda / Mazda / Hyundai / Subaru / Daewoo. Více informací

 Skladem > 5 ks
6 523
5 390,91 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900005862343
EAN:
8596386517208

Sada přípravků je určena pro nastavování / časování rozvodů benzinových i naftových motorů vozů Honda / Mazda / Hyundai / Subaru / Daewoo a využívá se také při výměnách rozvodových řemenů i dalších opravárenských úkonech.
V sadě jsou různé blokovací přípravky pro ozubené řemeny, rozvodové řetězy, ozubená kola atd. Umožňuje to rychlé a snadné zajištění klikových hřídelí, zajištění a nastavení vačkových hřídelí při nastavování rozvodů.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.
Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.