Řezák na měděné a hliníkové trubky FIXMAN E1001

Řezák na měděné a hliníkové trubky FIXMAN E1001

Řezačka měděných a hliníkových trubek průměrů 6 - 42 mm. Více informací

 Skladem > 5 ks
316
261,16 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
36000000E1001
EAN:
6940425102887

Řezačka měděných a hliníkových trubek průměrů 6 - 42 mm.

  • praktický, kompaktní přístroj pro snadné, rychlé a přesné řezání trubek (měděných, hliníkových)v rozsahu průměrů 6 - 42 mm a pro profesionální použití
  • pohodlné nastavení řezaného průměru nastavovacím kolečkem
  • stabilní třmen i vřeteno, kalené opěrné válečky, optimální držení trubky pro kolmý řez
  • řezné kolečko s precizním uložením ze speciální nerezové oceli (Inox Stainless Steel s obsahem chromu)
  • vhodný i pro práci ve stísněných prostorech, u zdí apod.
  • vysoká odolnost proti mechanickému namáhání a prodloužená životnost i v náročném nasazení
  • hmotnost 330 g

 


FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.