Přístroj pro zkoušení chlazení a topení 178-0919C

Přístroj pro zkoušení chlazení a topení 178-0919C

Univerzální přístroj pro zkoušení systémů chlazení a topení, zejména netěsností těchto systémů. Více informací

 Na dotaz 
5 435
4 491,74 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900001780919
EAN:
8596386516836

Univerzální přístroj pro zkoušení systémů chlazení a topení, zejména netěsností těchto systémů, se skládá z ruční tlakovací pumpy s integrovaným tlakoměrem 0-2,5 bar s hadicí ukončenou rychlospojkou a odpouštěcím ventilem, z regulátoru s tlakoměrem, bezpečnostním ventilem a rychlospojkami na adaptéry a připojení na stlačený vzduch a z velké sady různých adaptérů na hrdla uzávěrů chladičů nebo vyrovnávacích nádržek (celkem 17 kusů).

Zkoušet lze vozy Škoda, VW, Audi, SEAT, Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Ford, Opel, Fiat, Alfa Romeo, Peugeot, Renault, Citroen, Volvo, Saab, Rover, Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Mazda, Honda, Suzuki, Subaru, Isuzu GM, Chrysler, Jeep, Acura atd.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.