Přístroj pro zkoušení chlazení a topení 178-0919C

Přístroj pro zkoušení chlazení a topení 178-0919C

Univerzální přístroj pro zkoušení systémů chlazení a topení, zejména netěsností těchto systémů. Více informací

 Skladem 1 ks
5 435
4 491,48 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900001780919
EAN:
8596386516836

Univerzální přístroj pro zkoušení systémů chlazení a topení, zejména netěsností těchto systémů, se skládá z ruční tlakovací pumpy s integrovaným tlakoměrem 0-2,5 bar s hadicí ukončenou rychlospojkou a odpouštěcím ventilem, z regulátoru s tlakoměrem, bezpečnostním ventilem a rychlospojkami na adaptéry a připojení na stlačený vzduch a z velké sady různých adaptérů na hrdla uzávěrů chladičů nebo vyrovnávacích nádržek (celkem 17 kusů).

Zkoušet lze vozy Škoda, VW, Audi, SEAT, Mercedes-Benz, BMW, Porsche, Ford, Opel, Fiat, Alfa Romeo, Peugeot, Renault, Citroen, Volvo, Saab, Rover, Toyota, Lexus, Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Mazda, Honda, Suzuki, Subaru, Isuzu GM, Chrysler, Jeep, Acura atd.

Hmotnost balení: 2 kg

Hmotnost: 1,6 kg


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.