Přístroj pro vyrovnávání důlků v karosérii GYSDUCTION AUTO DENT REPAIR

Přístroj pro vyrovnávání důlků v karosérii GYSDUCTION AUTO DENT REPAIR (1)
  • Přístroj pro vyrovnávání důlků v karosérii GYSDUCTION AUTO DENT REPAIR (1)
  • Přístroj pro vyrovnávání důlků v karosérii GYSDUCTION AUTO DENT REPAIR (2)

Indukční přístroj pro opravy menších důlků v ocelových karosériích po úderech krup, po kolizích při parkování apod. technologií PDR. Více informací

 Na objednávku 
30 069
24 850,41 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
GYS France
Katalogové číslo:
6830000054981
EAN:
3154020054981

Indukční přístroj pro opravy / vyrovnávání menších důlků v ocelových karosériích po úderech krup, po kolizích při parkování, po poškození v průběhu transportu vozidel apod. technologií PDR.

  • perfektní indukční přístroj dokáže poměrně snadno a rychle odstranit / vyrovnat menší důlky na ocelových karosériích po úderech krup, po kolizích při parkování, po poškození v průběhu transportu vozidel apod., nelze aplikovat na hliníkových, měděných dílech karosérií
  • oprava / vyrovnání důlku na ocelové karosérii je možné provést bez poškození laku nebo jeho následné opravy
  • oproti použití speciálních vyrovnávacích pák či háků lze opravu zpravidla provést bez dílčích demontáží
  • indukční princip - ohřev vyrovnávaného místa bez plamenu, resp. cílený bodový ohřev bez narušení / poškození okolí
  • není třeba používat agresivní ředidla
  • vysoká provozní spolehlivost a životnost


Přístroj lze dokompletovat o induktor pro snadné odstraňování různých nálepek a samolepek na karosériích, log, ozdobných lišt atd. bez poškození laku (053359), nebo induktor pro odstraňování ochranných nástřiků na spodku vozidla, pro demontáž skel atd. (053373).

Parametry:

napájení
jištění
výstupní výkon
frekvence
kabel k induktoru    
síťový kabel
rozměry
hmotnost
230 V / 50 Hz
16 A
2,4 kW
35 - 120 kHz
2,5 m
2 m
220 x 360 x 270 mm
7,2 kg


Obj.č. 054981


Doporučené příslušenství:

053175 - ultralehká karbonová lampa se používá jako velmi praktická pomůcka při vyrovnávání důlků v karosériích, na základě reflexí (kresby) této lampy na vrchní straně plechu lze přesně zjistit, kde jsou malé prohlubně v plechu, kde je třeba nasadit příslušný nástroj nebo nalepit adaptér pro vyrovnání důlku bez poškození laku a jak pokračuje postupné vyrovnávání důlků, lampa je opatřena přísavkou a nastavitelným stojánkem, na jeho horní části je uchyceno osvětlovací těleso s napájením 12 V.

Přístroj pro vyrovnávání důlků v karosérii GYSDUCTION AUTO DENT REPAIR (2)

Činnost francouzské firmy SAS GYS ze Saint-Berthevin se datuje od roku 1964, kdy začala s výrobou transformátorů. Postupně se pak orientovala na svařovací techniku, nabíjecí a startovací zdroje a vybavení pro autokarosárny. V oblasti svařovací techniky jde zejména o elektrodové svařovací přístroje, svařovací přístroje MIG/MAG a WIG. V paletě přístrojů pro servis baterií dominují moderní nabíječky a také pomocné startovací zdroje. GYS v současnosti představuje jednoho z vedoucích světových výrobců a dodavatelů vybavení pro opravy karosériích automobilů.
Tato firma za svůj růst vděčí vlastní výzkumné a vývojové základně s desítkami vývojovými pracovníky. Investice do tohoto segmentu jsou enormně vysoké. Podle vedoucích pracovníků jsou to racionálně vynakládané prostředky do prosperity v budoucnosti.