Přístroj pro výměnu brzdové kapaliny ITI 1788001

Přístroj pro výměnu brzdové kapaliny ITI 1788001

Pneumatický přístroj pro výměnu brzdové kapaliny, odvzdušňování brzdových soustav a hydraulického ovládání spojky. Více informací

 Na dotaz 
7 610
6 289,26 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
8940001788001
EAN:
8596386513859

Pneumatický přístroj pro snadné, rychlé a čisté provádění výměny brzdové kapaliny, odvzdušňování brzdových soustav a hydraulického ovládání spojky. Využít ho lze na všech současných brzdových systémech (i s ABS/ASR atd.). Po natlakování vzduchem pracuje přístroj nezávisle na rozvodu stlačeného vzduchu. Zásoba vzduchu v zásobníku stačí zpravidla na provedení výměny brzdové kapaliny u několika vozidel. Přístroj je přenosný. Disponuje tříkomorovým tlakovým systémem. Tvoří ho dva zásobníky stlačeného vzduchu (7 l, max.tlak 10 bar), zásobník nové brzdové kapaliny (6 l, max.tlak 2 bar) a připojovací hadice dl. 3,0 m. Přístroj pracuje tak, že se na vyrovnávací nádržku brzdové kapaliny připojí adaptér/víčko a brzdová kapalina se vytlačuje do nádobek připojených na odvzdušňovací šrouby kol přední i zadní nápravy.

Standardní příslušenství:
2 nádobky s připojovacími hadičkami na odvzdušňovací šroubky, trychtýř a 6 adaptérů/víček s rychlospojkami (PLUG D-43 mm, PLUG E-48 mm, PLUG F-52,5 mm, PLUG I-60 mm, PLUG G-65 mm, PLUG M-68,5 mm).

 

Volitelné příslušenství:
Univerzální adaptér / víčko BP2000 na vyrovnávací nádržky s kónickým pryžovým těsněním přípojkou na rychlospojku a upevňovacím řetízkem. Toto víčko lze instalovat na většinu vyrovnávacích nádržek brzdové kapaliny.

Na přání lze dodat i adaptéry / víčka PLUG A-25 mm, PLUG B-21,7 mm a PLUG T-44 mm.Použití adaptérů/víček pro různé značky vozidel

značka / víčko A B D E F I G M T

Audi
BMW
Citroen
Ferrari
Fiat
Ford
Jaguar
Lamborghini
Lancia
Maserati
Mercedes-Benz
Opel
Peugeot
Porsche
Renault
Saab
SEAT
Škoda
Volkswagen
Volvo

X
X

 
X


 
X
X
X
X

X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X


X
 X
X


 


X

X

X
 X

X
X
X

X


X

X

X

 

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.