Přípravek na čištění rukou Rath's clean intense 250 ml

Přípravek na čištění rukou Rath´s clean intense 250 ml (1)
Novinka

Profesionální přípravek s přírodní abrazivní složkou pro odstraňování silných, obzvláště mastných a olejových znečištění rukou. Více informací

 Skladem > 5 ks
109
90,08 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
280200204P250
EAN:
4026081004603

Profesionální přípravek s přírodní abrazivní složkou pro odstraňování silných, obzvláště mastných a olejových znečištění rukou.
Uplatní se všude tam, kde kvůli úporné, silně ulpívající nečistotě je možné ruce očistit jen s pomocí oděrového / abrazivního prostředku.

  • jednoduché použití i při silném znečištění rukou
  • čištění rukou je velmi intenzivní, ale přitom šetrné
  • přírodní abrazivní prostředek
  • pokožka aplikaci velmi dobře snáší
  • vysoký zpětný masticí efekt
  • bez rozpouštědel
  • přípravek je čerpatelný, použitelný v dávkovačích
  • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN)
  • splňuje Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích
  • produkt nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH


Použití:
Po ukončení práce se na suchou nebo zvlhčenou pokožku dá cca 2-3 ml (množství velikosti lískového ořechu) přípravku a ten se s pozvolným přidáváním vody v rukách roztírá a uvolňuje špínu. Potom se ruce opláchnou bohatě vodou a pečlivě vysuší. Při silně ulpívajících nečistotách se tento postup zopakuje. Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C. Trvanlivost (neotevřené): 30 měsíců. rath´s clean intense je biologicky odbouratelný.
Pro čistý a úsporný výdej se dodávají kvalitní dávkovače.

204-P-250 - tuba 250 ml - stačí na cca. 80-100 použití

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.