Přídavná zadní stěna Fixman

Přídavná zadní stěna Fixman
  • Přídavná zadní stěna Fixman
  • Přídavná zadní stěna Fixman
  • Přídavná zadní stěna Fixman

Přídavná zadní stěna k vozíkům Fixman pro zavěšení nářadí. Více informací

 Skladem 1 ks
969
800,83 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
3600000000101
EAN:
6940425100609

Přídavná zadní stěna k vozíkům Fixman vhodná pro zavěšení nářadí vyrobená z odolného ocelového plechu.

Rozměr: 653 x 602 x 56 mm

Přídavná zadní stěna Fixman Přídavná zadní stěna Fixman

FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.