Podpěrný stojan a pákový zvedák pro motocykly TRMT014

Podpěrný stojan a pákový zvedák pro motocykly TRMT014

Podpěrný stojan a pákový zvedák pro rychlé zvednutí motocyklu a jeho posouvání bez nutnosti sundat ho ze stojanu. Nosnost 200 kg. Více informací

 Na dotaz 
1 035
855,37 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
827000TRMT014
EAN:
8596386012437

Podpěrný stojan a pákový zvedák je určený pro rychlé zvednutí motocyklu a jeho posouvání bez nutnosti sundat ho ze stojanu. Má vysokopevnostní trubkovou konstrukci se 4 zátěžovými kolečky a 2 horními nastavitelnými nosnými opěrkami. Ty se opřou např. o vidlice zadního kola motocyklu a jeho zadní část se pákovým způsobem jedním pohybem nadzvedne (kolébkový způsob). Pak už motocykl se zvednutou zadní částí zůstává ve stabilní poloze a je možné ho i přesunovat.
Stojan/zvedák je ve skládacím provedení.

Parametry:
nosnost 200 kg, hmotnost 4,8 kg


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.
Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.