Plnička Mini Pump 406-0081

Plnička Mini Pump 406-0081

Víceúčelová přenosná plnička olejů a dalších provozních kapalin se zásobníkem na 1 l kapaliny. Více informací

 Na dotaz 
400
330,56 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
9900004060081
EAN:
8596386517093

Malá víceúčelová přenosná plnička olejů a dalších provozních kapalin s ručním čerpadlem má zásobník na 1 l kapaliny. Velmi dobře se hodí pro plnění olejů do motorů, převodovek, diferenciálů atd. motorových vozidel, sekaček trávníků, řetězových pil a podobně. Nádobka plničky má po obou stranách odměrné rysky, čerpací pístek v horní části a výdejní hadičku dl. 520 mm, zakončenou zahnutou kovovou výdejní koncovkou. Plnička slouží nejenom k plnění olejem, ale také k plnění například brzdové kapaliny, náplně automatických převodovek, k výdeji různých čističů atd.


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.