Plastová palička se 2 koncovkami FIXMAN C0502

Plastová palička se 2 koncovkami FIXMAN C0502

Plastová palička / kladivo se 2 speciálními koncovkami Ø 35 mm. Více informací

 Skladem > 5 ks
272
224,79 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
36000000C0502
EAN:
6940425160184

Plastová palička/kladivo se 2 koncovkami Ø 35 mm.

  • hlavice se střední kovovou válcovitou částí se 2 speciálními koncovkami Ø 35 mm (neoprenová koncovka nahrazující gumovou a koncovka ze speciální butyrátové celulózy nahrazující dřevěnou nebo koženou paličku)
  • ergonomická násada ze speciálního syntetického materiálu
  • velmi odolná, ergonomická dvoukomponentní rukojeť (TPE Soft) s protismykovou úpravou, zajišťující komfortní držení a zároveň tlumení úderů i snížení přenosu vibrací do ruky
  • vysoká pevnost a odolnost
  • konstrukce odolná proti vodě, olejům a běžným chemikáliím

Hmotnost: 330 g
Celková délka: 310 mm

 


FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.