PETEC 97820 Silikonová těsnicí hmota, červená

PETEC 97820 Silikonová těsnicí hmota, červená (4)
  • PETEC 97820 Silikonová těsnicí hmota, červená (4)
  • PETEC 97820 Silikonová těsnicí hmota, červená (3)
  • PETEC 97820 Silikonová těsnicí hmota, červená (5)

Jednosložkový, trvale elastický, teplotně odolný silikon pro těsnění kovových dílů, plastů, keramiky, skla atd. Více informací

 Skladem 2 ks
420
347,11 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000097820
EAN:
4013558978208

Jednokomponentní, trvale plastická, teplotně velmi odolná těsnicí hmota na polysiloxanové bázi.

  • trvale plastická, teplotně velmi odolná těsnicí hmota na polysiloxanové bázi vyniká vysokou přilnavostí k podkladu a mechanickou odolností, vůbec netvrdne, lehce se zpracovává, nestéká, dobře vyplňuje různě velké spáry
  • dokonale a trvale těsní kovové díly (ocel, hliník, litina atd.), plasty, keramiku, sklo, dřevo apod., např. olejové vany, víka ventilů, vodní pumpy, skříně termostatů, rozvodovky, převodovky, světlomety atd., proto se používá u motorů, karosérií, topení, klimatizací atd.
  • výborně odolává vibracím, vodě, slané vodě, pohonným hmotám, olejům, mazivům, čisticím prostředkům, zředěným kyselinám a louhům a dalším chemikáliím, povětrnosti, UV-záření atd.
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
způsob vytvrzování
destruktivní prodloužení    
doba zpracovatelnosti
použití
vytvrzení (při + 22°C)
teplota zpracování
teplotní odolnost
polysiloxan, octanové vlákno
vzdušnou vlhkostí
větší než 300 %
cca 5 - 10 min (vytvoření filmu na nanesené hmotě)
po cca 60 min
cca 1,0 mm za 5 h
+ 5°C až + 35°C
- 50°C až + 260°CAplikace:
Plochy pro aplikaci těsnicí hmoty musí být čisté, bez prachu, zbavené olejů i mastnoty. V případě potřeby je nutné odstranit starou těsnicí hmotu. Potřebné množství hmoty se jednostranně nanese automaticky z nádobky většinou ve formě těsnicí housenky. Potom se těsněné díly/plochy spojí. Hmota poměrně rychle zatuhne.

Balení: 200 ml nádobka s automatickým nanášecím nástavcem (MATIC)
Obj.č. 97820 (červená)

PETEC 97820 Silikonová těsnicí hmota, červená (3) PETEC 97820 Silikonová těsnicí hmota, červená (5)

PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.