PETEC 97510 Trvale plastická univerzální těsnicí hmota

PETEC 97510 Trvale plastická univerzální těsnicí hmota (4)

Trvale plastická, univerzální těsnicí hmota modré barvy na bázi polyuretanu v tubě 80 ml. Více informací

 Skladem > 5 ks
225
185,95 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000097510
EAN:
4013558975108

Trvale plastická, univerzální těsnicí hmota modré barvy na bázi polyuretanu v tubě (80 ml) je vysoce odolná a dokonale těsní různé montážní spoje.

  • má široký rozsah použití, dokonale těsní nejrůznější montážní spoje součástí automobilových agregátů, převodovek, strojů, turbin atd.
  • používá se vždy ve spojení nebo jako doplněk všech pevných těsnicích materiálů, jako jsou například korek, papír, guma, kov/měď, zlepšuje a optimalizuje dlouhodobě těsnicí schopnosti těchto materiálů
  • zůstává trvale pružná, vůbec netvrdne
  • lehce se zpracovává a nestéká
  • vyniká vysokou přilnavostí k podkladu a mechanickou odolností
  • výborně odolává vibracím, vyšším teplotám, vodě, slané vodě, pohonným hmotám, olejům, nemrznoucím chladicím prostředkům, různým chemikáliím, ale i povětrnosti, zabraňuje korozi
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

barva
viskozita
vytvrzovací systém    
funkční pevnost
teplota zpracování
teplotní odolnost
modrá
> 1.200.000 Pa.s
plastický
ihned
+ 10°C až + 35°C
- 50°C až + 250°C


Aplikace:
Plocha pro těsnicí přípravek se očistí a z tuby s nasazenou špičkou (součást balení) se nanese potřebné množství přípravku, většinou ve formě těsnicí housenky, zásadně ve spojení a jako doplněk pevných těsnění (korek, papír, guma, měď apod.). Ihned pak lze pokračovat v montáži.

Množství: 80 ml v tubě
Obj.č. 97510


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.