PETEC 94905 Samosvařitelná izolační a těsnicí páska

PETEC 94905 Samosvařitelná izolační a těsnicí páska (1)

Samosvařitelná opravárenská páska na bázi polyisobutylenu a kaučuku s výbornými izolačními a těsnicími vlastnostmi. Více informací

 Skladem 1 ks
145
119,83 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000094905
EAN:
4013558949055

Samosvařitelná opravárenská, izolační a těsnicí páska na bázi polyisobutylenu a kaučuku.

  • má výborné izolační a těsnicí vlastnosti, je plastická, odolná vůči vodě, mnoha chemikáliím a UV-záření
  • lze ji aplikovat i na znečištěných místech
  • uplatní se při opravách motorových vozidel (například při těsnění různých hadic, zapalovacích kabelů, vodičů, konektorů, ke zhotovení těsnění nebo držáků a to i na výfucích, chrání kovové trubky proti korozi apod.)
  • navinout ji lze na většinu podkladů (kovy, plasty, sklo, teflon, neoprén, butyl, PVC, polypropylen, kaučuk atd.
  • PETEC Power Band není lepicí páska, při protahování odmotávané pásky (cca 50%) dochází k vulkanizačnímu (samosvařitelnému) efektu a ke změně na homogenní hmotu
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
barva
destruktivní prodloužení    
teplota zpracování
teplotní odolnost
polyisobutylen a kaučuk
černá
600 %
+ 5°C až + 35°C
- 40°C až + 90°C


Aplikace:
Před použitím se páska odstřihne a odstraní se z ní krycí fólie. Palcem se přitiskne konec pásky na opravované místo. Páska se pak protáhne o cca 1/3 délky, spirálově ovine a potom uhladí. Je třeba dbát na 30 - 50 % překrytí navinované pásky. Tlakem a vzdušnou vlhkostí dojde k již uvedené změně na homogenní hmotu. Pásku nelze používat na těsnění ředidel, olejů a plastických maziv.

Množství: 1 ks páska 5 m x 19 mm na závěsné kartě
Obj.č. 94905


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.