PETEC 94730 Karosářská těsnicí a lepicí hmota, černá

PETEC 94730 Karosářská těsnicí a lepicí hmota, černá (3)

Jednosložková karosářská polyuretanová těsnicí a lepicí hmota vysoké kvality vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Více informací

 Skladem 1 ks
195
161,16 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000094730
EAN:
4013558947303

Jednokomponentní karosářská polyuretanová těsnicí a lepicí hmota vysoké kvality na polyuretanované bázi vytvrzující vzdušnou vlhkostí.

  • vyniká vysokou elasticitou, objemovou stálostí, stabilitou vůči UV-záření a dokonalou přilnavostí na plechy (i lakované), železo, nerezocel, hliník, ABS, GFK, PUR-RIM, polykarbonát, měkký i tvrdý PUR, tvrdé PVC, dřevo, sklo, sklolaminát, keramiku atd.
  • hmota bez silikonu nestéká, rychle zasychá a vytvrzuje, po vytvrzení ji lze brousit, přelakovat všemi laky (také dvoukomponentními), není korozivní, hořlavá ani tixotropní, odolná proti zředěným kyselinám a louhům
  • používá se např. pro těsnění/lepení a tmelení spár, švů, viditelných spojů karosérií, v dílnách pro speciální úpravy vozů (autokarosářský tuning), při výrobě karavanů, lodí a kontejnerů, v řemeslné výrobě, ve stavebnictví (těsnicí práce na kovových konstrukcích) atd.,
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
spotřeba
doba zpracovatelnosti
doba vytvoření filmu/"kůže"    
vytvrzení
mezní protažení
tvrdost
teplota pro zpracování
teplotní stabilita
polyuretan
25 ml/m (při housence Ø 6 mm)
10 - 15 min
cca 1 - 3 h (v závislosti na teplotě a tloušťce)
cca 4 mm za 24 h
větší než 250 %
Shore A 40°
+ 5°C až + 40°C
- 40°C až + 90°C


Aplikace:
Kontaktní plochy musí být pevné, suché, čisté bez mastnoty. Ochranná membrána v závitové části kartuše se tryskou propíchne. Tryska se potom šikmo seřízne, tak aby to odpovídalo šířce zaplňované spáry. Tryska se našroubuje na kartuši. Hmota se nanáší přímo z kartuše zpravidla ruční pistolí na kartuše nebo pomocí speciální pneumatické pistole, případně štětcem nebo stěrkou. Vrchní plocha nanesené hmoty se může uhladit navlhčenou stěrkou.

Množství: 310 ml kartuše
Obj.č. 94730 (černá)

Volitelné příslušenství:
PETEC 94801 nebo 94802 - náhradní tryska na kartuši


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.