PETEC 94229 Lepicí a těsnicí hmota - černá barva

PETEC 94229 Lepicí a těsnicí hmota - černá barva (2)

Jednosložková montážní lepicí a těsnicí hmota spolehlivě lepí řadu materiálů i s vysokým dynamickým namáháním. Více informací

 Skladem 1 ks
380
314,05 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000094229
EAN:
4013558942292

Jednokomponentní černá montážní lepicí a těsnicí hmota v kartuši 290 ml pro spolehlivé, elastické a dynamicky vysoce zatížitelné lepení / těsnění celé řady materiálů.

  • je určena pro bezpečné, dlouhodobé a dynamicky namáhané spoje a k těsnicím účelům, například u karosérií, kontejnerů, nástaveb nákladních automobilů, nádrží, lodí, zařízení atd.
  • osvědčené montážní lepidlo pro lepení kovů, dřeva, kamenů, betonu, sádry, styroporu, PVC, mnoha umělých hmot, skla, dlaždic apod.
  • nalézá uplatnění v automobilech (podběhy, blatníky, spojlery, spodky a boky karosérií, zavazadlové prostory, sváry atd.)
  • báze MS-Polymer, bez silikonu, bez rozpouštědel, bez izokyanátů
  • lepené spoje tuhnou reakcí s vlhkostí, lze je elasticky i dynamicky vysoce namáhat, odolávají vibracím
  • utěsněná místa jsou dlouhodobě stabilní
  • velmi odolné proti působení povětrnosti, UV-záření, vody, soli atd.
  • je možné je brousit i přelakovat
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
barva
způsob vytvrzení
spotřeba
doba zpracovatelnosti
doba vytvrzení (3 mm)    
pevnost v tahu
teplota zpracování
teplotní odolnost
MS-Polymer
černá
vzdušnou vlhkostí
25 ml/m (při housence Ø 6 mm)
10 - 15 min (vytvoření filmu na nanesené hmotě)
24 h
2200 kg/m2
+ 5°C až + 40°C
- 40°C až + 100°C


Aplikace:
Aby se docílilo velmi kvalitní slepení, měl by být podklad čistý, bez prachu i mastnoty. Lepidlo se nanáší jednostranně ve formě housenky, potom se lepené díly k sobě přitlačí. Nevytvrdlé lepidlo lze smýt vodou. Po vytvrzení už ho je možné odstranit jen mechanicky.

Množství: 1 kartuše 290 ml
Obj.č. 94229

Volitelné příslušenství:
94802 - náhradní tryska na kartuši 290 ml transparentní


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.