PETEC 87520 Samolepicí těsnicí karosářský pásek

PETEC 87520 Samolepicí těsnicí karosářský pásek (2)
 • PETEC 87520 Samolepicí těsnicí karosářský pásek (2)
 • PETEC 87520 Samolepicí těsnicí karosářský pásek (3)

Samolepicí, trvale pružná, butylkaučuková těsnicí páska, 20 x 2 mm, role 16 m pro dlouhodobé utěsnění spár, dutin a přeplátování zejména na karosériích. Více informací

 Na objednávku 
460
380,17 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000087520
EAN:
4013558875200

Samolepicí, trvale pružný, těsnicí karosářský pásek 20 x 2 mm na butylkaučukové bázi pro dlouhodobé utěsnění spár, dutin a přeplátování zejména na karosériích.

 • těsnění utěsňování spár, dutin, falců, svárů, přeplátovaných plechů karoserií a další plechových dílů (např. blatníků, zadních světel, kabelových prostupů, střešních oken, ochranných a ozdobných lišt, světlometů, brzdových a zpětných světel, spojlerů, dveřních čalounění apod.) proti vlhkosti, prachu a průvanu
 • vynikající držení na všech materiálech, tedy pro utěsňování kovů, plastů, skla atd.
 • tlumí hluk i vibrace
 • zabraňuje kontaktní korozi
 • odolnost proti UV-záření, proti stárnutí a vlivům povětrnosti, teplotní odolnost
 • bez silikonů a ředidel
 • lze přelakovat
 • umožňuje demontáž bez destrukce
 • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:
báze butylkaučuk, barva šedá (role 16 m), teplotní odolnost - 30°C až + 100°C.

Aplikace:
Plochy, na které se bude těsnicí pásek nalepovat, se důkladně očistí a odmastí (např. čističem PETEC Multi Cleaner obj.č. 82100 nebo 82200). Karosářský těsnicí pásek se odstřihne na požadovanou délku a nalepí se na místa, která mají být utěsněná. Následně se stáhne bílá ochranná fólie a případně provede sešroubování / montáž těsněných dílů. Přebytečný materiál se seřízne nožem.

Množství: role 16 m x 20 mm x 2 mm
Obj.č. 87520

PETEC 87520 Samolepicí těsnicí karosářský pásek (3)

PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.