PETEC 84300 Rychlé lepidlo na skla karosérií

PETEC 84300 Rychlé lepidlo na skla karosérií (2)

Extrémně rychle vytvrzující - možnost jízdy za 15 minut - jednosložková lepicí a těsnicí hmota pro vlepování skel do karosérií bez primeru. Více informací

 Na objednávku 
680
561,98 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000084300
EAN:
4013558843001

Jednokomponentní, extrémně rychle vytvrzující (15 min) lepicí a těsnicí hmota na bázi Silan Polymeru pro vlepování skel do karosérií bez primeru.

  • po vlepení skla je vozidlo s airbagy schopné provozu již po 15 minutách
  • velmi stabilní, vynikající odolnost proti UV-paprskům, vysoká pevnost na střih i po dlouhé době
  • nízká vodivost, žádný negativní vliv na do skla integrované anténní systémy
  • vhodné pro ocelové i hliníkové karosérie
  • neobsahuje isokyanáty, neznamená nebezpečí pro životní prostředí
  • používá se bez primeru, bez rozpouštědel a potřeba nejsou žádné přídavné komponenty
  • certifikát TÜV SÜD Automotive GmbH (Crash Test) - zkoušeno podle FMVSS 212
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
způsob vytvrzování
doba zpracování
připravenost k jízdě    
doba vytvrzení
teplota zpracování
jednosložkový modifikovaný Silan Polymere
vzdušnou vlhkostí
< 10 min
15 min
cca 3 mm / 24 h (při 22°C)
+ 5°C až +35°C


Aplikace:
Lepené plochy musí být čisté, bez mastnoty, prachu a jiných nečistot. Pro očištění nového skla a rovněž skla s již nanesenou keramickou vrstvičkou se doporučuje použít speciální čistič PETEC Multi Cleaner Flüssig (obj.č. 82100). Po řádném protřepání lahvičky se čistič nanáší čistou a suchou utěrkou, štětcem nebo vlněným přípravkem PETEC (obj.č. 82222). Zhruba po 30 - 60 s se utěrkou (např. PETEC obj.č. 82111) otře. Pokud se jedná o lepení autoskla, odřezaná původní vrstva lepicí hmoty, seříznutá nejlépe na tloušťku 1 - 2 mm, se čistit nemusí. Po utření čističe lze nanášet aplikátor, primer nebo lepicí a těsnicí hmotu při lepení autoskla již po cca 1 min.
Lepidlo se potom rovnoměrně nanáší (bez předehřátí) svisle vedenou ruční nebo pneumatickou výdejní pistolí (např. Akumulátorovou vytlačovací pistolí PETEC obj.č. 81100) a to ve formě trojúhelníkové housenky na sklo nebo na osazení karosérie (v každém případě respektovat údaje výrobce vozidla pro montáž skel). Nejpozději do 10 min po nanesení hmoty je třeba sklo nalepit. Po vlepení skla je vozidlo s airbagy schopné provozu již po 15 minutách,

Množství: 290 ml kartuše
Obj.č. 84300


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.