PETEC 82222 Přípravek pro nanášení aktivátoru a primeru

PETEC 82222 Přípravek pro nanášení aktivátoru a primeru

Aplikátor pro rovnoměrné nanášení aktivátoru, primeru a čističe na plochu pro lepení autoskla. Více informací

 Skladem > 5 ks
19
15,70 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000082222
EAN:
4013558822228

Přípravek pro rovnoměrné nanášení aktivátoru, primeru a čističe na plochu pro lepení autoskla.

  • praktický přípravek s vlněnou hlavicí používaný zejména při lepení čelních skel automobilů
  • pro rovnoměrné nanášení aktivátoru, primeru a čističe na plochu pro lepení autoskla
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Vlněná hlavice přípravku se ponoří do aktivátoru nebo primeru nebo čističe a nechá se okapat. Pak se uvedené prostředky nanášejí v jednom směru rovnoměrně na lepenou plochu, přičemž se dodrží čas odvětrání, příp. vysušení.

Obj.č. 82222


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.