PETEC 82111 Utěrka pro čištění a odmašťování ploch

PETEC 82111 Utěrka pro čištění a odmašťování ploch (3)

Speciální vlhká utěrka pro čištění a odmašťování ploch před lepením nebo tmelením a k účinnému čištění např. čelních skel aut. Více informací

 Skladem 2 ks
85
70,25 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000082111
EAN:
4013558821115

Speciální vlhká utěrka pro čištění a odmašťování ploch před lepením nebo tmelením a k účinnému čištění např. čelních skel automobilů před jejich lepením do karosérie.

  • kvalitní čištění a odmaštění povrchů předmětů, kde bude použité lepidlo nebo tmel
  • vynikající čisticí efekt při čištění např. předních skel automobilů před jejich lepením do karosérie
  • kvalitní čištění průhledů motocyklistických helem
  • nezanechává chlupy ani jiné zbytky
  • vysoká kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
barva
čas odvětrání
skladovatelnost    
ethanol / směs
transparentní
1 min
24 měsíců v suchém a chladném prostředí


Použití:
Teplota pro použití utěrky: +5°C až +35°C. Utěrka se rozbalí a plochy určené k lepení nebo tmelení se pomocí ní rovnoměrně v jednom směru očistí. Potom se nechá očištěná plocha 1 minutu odvětrat a může být dále upravena (např. pomocí přípravku PETEC Multiaktiv Primer Kombistick 82410, PETEC Schwarzprimer 82330, PETEC Aktivator 82230) nebo na ni být přímo naneseno lepidlo.


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.