PETEC 80250 Přípravek pro utěsnění chlazení a topení

PETEC 80250 Přípravek pro utěsnění chlazení a topení (2)

Přípravek pro dlouhodobé a bezpečné utěsnění chladicího systému a topení. Více informací

 Skladem > 5 ks
175
144,63 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000080250
EAN:
4013558802503

Přípravek pro dlouhodobé a bezpečné utěsnění chladicího systému a topení.

  • používá se k utěsnění chladicího systému motoru, případně topení vozidla
  • spolehlivě a dlouhodobě utěsní netěsnosti chladiče, ale i vlasové trhliny prostorů pro chladicí kapalinu v hlavě válců nebo těsnění pod hlavou válců, jakož i netěsnosti na spojích hadic, plastů, pájených místech apod.
  • plně míchatelný se všemi běžnými nemrznoucími směsmi
  • v chladicí kapalině může zůstat dlouhodobě
  • maže termostat a vodní pumpu
  • nenarušuje pryžové nebo plastové díly, chrání před korozí a vodním kamenem
  • neutrální ke kovům (i lehkým a barevným)
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek se používá u všech zážehových i vznětových motorů.

Aplikace:
Nejprve se otevře ventil topení vozu, motor se ohřeje na provozní teplotu, řádně protřepe nádobka s přípravkem a přípravek se nalije při běžícím motoru přes vyrovnávací nádobu chlazení do okruhu chlazení/topení. Motor se nechá nejméně 10 minut běžet nebo se provede zkušební jízda. Závěrem se zkontroluje těsnost chladicího systému. Množství v nádobce 250 ml stačí na cca 12 l chladicí kapaliny. U konkrétního automobilu je třeba nadávkovat celkové množství přípravku podle objemu chladicího prostředku v něm.

Množství: 250 ml nádobka
Obj.č. 80250


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.