PETEC 80150 Přípravek pro odstranění netěsnosti olejových těsnění

PETEC 80150 Přípravek pro odstranění netěsnosti olejových těsnění (2)

Speciální aditivum pro všechny motorové, převodové a strojní oleje pro odstranění netěsností kvůli stárnoucím těsněním. Více informací

 Na objednávku 
775
640,50 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000080150
EAN:
4013558801506

Speciální přípravek/aditiv pro všechny motorové, převodové a strojní oleje pro odstranění netěsností kvůli stárnoucím těsněním.
Při delším provozu motorů, převodovek, automatických převodovek, rozvodovek, servořízení, hydraulických systémů s hydraulickými kapalinami na bázi minerálních olejů a strojů v průmyslové oblasti dochází často jako důsledek stárnutí těsnění k menšímu či většímu úniku oleje z těchto agregátů. V řadě případů mohou být takové netěsnosti bez větších nákladů odstraněny jednoduchým přidáním přípravku Leck-Stop do oleje netěsného agregátu.

  • zvyšuje elasticitu ztvrdlých těsnění a radiálních těsnicích kroužků a způsobuje určitý efekt bobtnání, což obnoví původní těsnicí schopnost
  • impregnuje vadná těsnění
  • viskozita přípravku 13 + 3 s (Ford-pohár, 4 mm tryska)


Aplikace:
Leck-Stop se přidává do oleje utěsňovaného agregátu v množství odpovídajícímu 3 % celkové olejové náplně, tzn. například do olejové náplně 5 l se přidá 150 ml přípravku Leck-Stop. Následně se agregát nechá nejméně 20 minut v chodu, aby se přípravek rozptýlil v celkovém množství oleje a dosáhl oblasti, kterou má utěsnit. V průběhu následujících 3 provozních hodin zamezí přípravek většinou všechny netěsnosti. Doporučuje se asi po 5 provozních hodinách dotáhnout předepsaným momentem všechny šrouby utěsňovaného agregátu a ten očistit od olejových nečistot. Pak bude možné zjistit, zda přípravek utěsnil všechny netěsnosti.
Leck-Stop lze přidat do olejových náplní i preventivně.

Množství: 150 ml nádobka
Obj.č. 80150 (Leck-Stop)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.