PETEC 73510 Parafinový vosk pro ochranu karosérií, 1000 ml

PETEC 73510 Parafinový vosk pro ochranu karosérií, 1000 ml (2)

Přípravek pro dlouhodobou antikorozní ochranu a konzervaci zejména dutin karosérií. Více informací

 Na objednávku 
250
206,61 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000073510
EAN:
4013558735108

Přípravek na bázi syntetických parafinových vosků pro dlouhodobou antikorozní ochranu a konzervaci zejména dutin karosérií a opravovaných částí karosérií.

  • poskytuje perfektní dlouhodobou ochranu proti korozi zejména v různých dutinách karosérií
  • přípravek se osvědčil při antikorozní ochraně zejména uvnitř dveří, v různých dutinách skeletu karosérie, v motorovém prostoru, ve skříních světlometů atd., jako dodatečná preventivní ochrana uvedených dutin karosérií nebo jako ochrana exponovaných dílů po opravách karosérií
  • vytváří průhledný, rychleschnoucí, trvale pružný ochranný film
  • vyniká vzlínavostí, vytlačuje vlhkost
  • vysoká odolnost proti horku i mrazu
  • výborná odolnost proti vodě, slané vodě, brzdové kapalině, olejům a mnoha chemikáliím, jakož i vlivům povětrnosti
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Parametry:

báze
barva
vzdálenost při stříkání    
teplota zpracování
parafinový vosk
translucentní / průsvitná
25 cm
+ 10°C až + 30°C


Aplikace:
Nádobka se před použitím dobře protřepe. Přípravek se pomocí stříkací pistole (např. PETEC USB-Pistole obj.č. 98507) nastříká ze vzdálenosti cca 25 cm na ošetřovanou plochu, která je zbavená koroze, čistá, suchá a odmaštěná. Pistoli je třeba po použití vyčistit. Nastříkanou plochu nelze přelakovat.

 
Množství: 1000 ml nádobka
Obj.č. 73510


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.