PETEC 73420 Vosk na ochranu karoserie, černý

PETEC 73460 Vosk na ochranu karoserie, černý (1)

Přípravek pro dlouhodobou antikorozní ochranu a konzervaci zejména kovových součástí karosérií automobilů. Více informací

 Na objednávku 
245
202,48 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000073420
EAN:
4013558734200

Přípravek pro dlouhodobou antikorozní ochranu a konzervaci zejména kovových součástí karosérií automobilů.

  • poskytuje dlouhodobou ochranu proti korozi zejména kovových součástí karosérií automobilů, přilne ale i k PVC, bitumenům a jiným voskům
  • vytváří černý, rychleschnoucí, trvale pružný ochranný film
  • vyniká vzlínavostí, vytlačuje vlhkost
  • vysoká odolnost proti horku i mrazu
  • výborná odolnost proti vodě, slané vodě, brzdové kapalině, olejům a mnoha chemikáliím, jakož i vlivům povětrnosti
  • nelze ho přelakovat
  • vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)


Parametry:

množství
báze
barva
vzdálenost při stříkání  
teplota zpracování
skladovatelnost
1000 ml
olej a parafinový vosk
černá
25 cm
+ 10°C až + 30°C
36 měsíců v chladnu a v suchu

 

Použití:
Nádobka se před použitím dobře protřepe. Přípravek se pomocí stříkací pistole (např. PETEC USB-Pistole obj.č. 98507) nastříká ze vzdálenosti cca 25 cm na ošetřovanou plochu, která je zbavená koroze, čistá, suchá a odmaštěná. Pistoli je třeba po použití vyčistit. Nastříkanou plochu nelze přelakovat.


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.