PETEC 73050 Vrtací a řezný olej

PETEC 73050 Vrtací a řezný olej (2)

Vrtací a řezný olej ve spreji pro řezání závitů, vrtání, soustružení, frézování, škrabání, lisování apod. Více informací

 Skladem > 5 ks
185
152,89 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000073050
EAN:
4013558730509

Vysoce výkonný vrtací a řezný olej pro řezání závitů, vrtání, soustružení, frézování, škrabání, lisování apod.

  • efektivní mazání a ochlazování při obrábění oceli, nerezové oceli, litiny, hliníku, mosazi, mědi a dalších materiálů
  • snižuje tření, dobře vzlíná
  • velmi dobrá přilnavost
  • prodlužuje životnost vrtacích a řezných nástrojů
  • chrání proti korozi
  • mnohostranné využití v průmyslu, v řemeslné výrobě, v údržbě, v opravárenství, v zemědělství, ve stavebnictví atd.
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Vrtací a řezný olej se rovnoměrně nastříká na příslušný nástroj (nástroj na řezání závitů, vrták, frézovací nástroj atd.) a toto se podle potřeby v procesu vrtání či řezání znovu opakuje. Po skončení práce se místo a nástroj očistí.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 73050


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.