PETEC 72950 Intenzivní odstraňovač skvrn

PETEC 72950 Intenzivní odstraňovač skvrn (1)
Novinka

Vysoce účinný citrusový přípravek pro odstraňování olejových skvrn, zbytků lepidel, silikonů, tuků, graffiti, asfaltu a pryskyřice stromů atd. na bázi přírodních látek. Více informací

 Skladem 4 ks
211
174,38 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000072950
EAN:
4013558729503

Vysoce účinný, intenzivní citrusový přípravek pro čištění / odstraňování olejových skvrn, zbytků lepidel, silikonů, tuků, graffiti, asfaltu a pryskyřice stromů atd. na bázi přírodních látek.

  • intenzivní čisticí účinek
  • působí ve velmi krátké době
  • rychleschnoucí, nekorozivní
  • příjemná citrusová vůně
  • vysoká profesionální kvalita (vyrobeno v Německu)


Použití:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Citrusový čistič skvrn se nastříká ze vzdálenosti cca 20 cm na znečištěný povrch. Potom se nechá chvíli působit, a to podle druhu znečištění. Následně se ošetřené místo setře čistým hadrem. Při silném znečištění se tento postup několikrát zopakuje. Před použitím čističe se doporučuje zkusit jeho účinek na barvu materiálu na nějakém skrytém místě.

Skladovatelnost: 36 měsíců v chladném a suchém prostředí

Množství: 500 ml sprej


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.