PETEC 72650 Ochranný lak na póly baterií

PETEC 72650 Ochranný lak na póly baterií

Ochranný lak pro údržbu pólů akumulátorových baterií, pólových svorek a dalších spojovacích elementů. Více informací

 Na objednávku 
155
128,10 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000072650
EAN:
4013558726502

Ochranný lak pro údržbu pólů akumulátorových baterií, pólových svorek a dalších spojovacích elementů.

  • chrání před korozí, vlivy povětrnosti a elektrolytu baterií
  • zabraňuje tvorbě přechodových odporů a ztrátě napětí
  • chrání dlouhodobě
  • zvyšuje životnost baterií
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Póly baterie a svorky na tyto póly se důkladně očistí a namontují. Potom se nastříkají ochranným lakem na póly a lak se nechá zaschnout. Pozor, nepostříkat lak karosérie!

Množství: 150 ml sprej
Obj.č. 72650


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.