PETEC 72550 Čistič filtrů pevných částic

PETEC 72550 Čistič filtrů pevných částic (3)

Pro bezdemontážní čištění filtrů pevných částic vznětových motorů (DPF) a ventilů zpětného vedení výfukových plynů (AGR). Více informací

 Skladem > 5 ks
219
180,99 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000072550
EAN:
4013558725505

Přípravek pro bezdemontážní čištění filtrů pevných částic vznětových motorů (DPF) a ventilů zpětného vedení výfukových plynů (AGR).

  • čištění bez demontáže filtru pevných částic
  • rychlá a efektivní aplikace
  • není hořlavý
  • zlepšuje emisní hodnoty a zabraňuje ztrátě výkonu
  • 360°- ventil
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Stříkací sonda čističe se zastrčí do otvoru po vymontovaném snímači teploty nebo tlaku. Celý obsah spreje se nastříká ve směru filtru pevných částic. Čistič se nechá působit 20 - 30 minut. Regenerační fáze filtru se uskuteční během 20-minutové jízdy při vysokých otáčkách. Další postup závisí na údajích výrobce automobilu.

Množství: 400 ml sprej
Obj.č. 72550


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.