PETEC 72450 Čistič sacího systému

PETEC 72450 Čistič sacího systému (2)

Přípravek pro čištění a údržbu sacího systému vznětových i zážehových motorů, včetně škrticích klapek a karburátorů. Více informací

 Skladem > 5 ks
160
132,23 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000072450
EAN:
4013558724508

Přípravek pro čištění a údržbu sacího systému vznětových i zážehových motorů, včetně škrticích klapek a karburátorů.

  • snižuje emise a spotřebu paliva
  • zvyšuje výkon motoru
  • obnovuje rovnoměrný volnoběh motoru
  • zlepšuje akceleraci a startování motoru
  • prodlužuje funkčnost a životnost lambda-sond a katalyzátorů
  • dobře se snáší se všemi materiály
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Stříkací sonda čističe se zavede přes vzduchový filtr tak, aby bylo možné následným nástřikem vyčistit sací systém, včetně škrticí klapky. Motor se nastartuje a při běžícím motoru se po dobu cca 60 s provádí nástřik (ve stříkacích intervalech). Potom se motor zastaví a čistič se nechá 10 - 15 minut působit. Při značném znečištění se tento postup i několikrát zopakuje. Čistič se používá jen při běžícím motoru!

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 72450


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.