PETEC 72350 Odstraňovač olejových skvrn

PETEC 72350 Odstraňovač olejových skvrn (2)

Přípravek ve spreji pro účinné odstraňování skvrn od olejů a pohonných hmot např. z betonu, asfaltu, dlažby aj. Více informací

 Na objednávku 
182
150,41 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000072350
EAN:
4013558723501

Přípravek pro odstraňování skvrn olejů a pohonných hmot, které jsou na savých i nesavých vrchních plochách všech materiálů (např. na betonu, asfaltu, dlažbě, obkladačkách atd.).

  • váže a odstraňuje olejové skvrny účinně a efektivně
  • univerzální použití na savých i nesavých materiálech
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Přípravek se nastříká na skvrny ze vzdálenosti cca 20 cm. Potom se nechá 20 - 30 minut působit. Po vyschnutí se odstraní zbytky po skvrnách a podle potřeby se tento postup zopakuje.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 72350


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.