PETEC 72320 Pojivo na vázání olejů, pohonných hmot a chemikálií

PETEC 72320 Pojivo na vázání olejů, pohonných hmot a chemikálií (2)

Víceúčelové pojivo na absorpci olejů, pohonných hmot a chemických kapalin má vysokou nasákavost, je ekologické a 100% recyklovatelné. Více informací

 Na objednávku 
650
537,19 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000072320
EAN:
4013558723204

Víceúčelové pojivo na absorpci olejů, pohonných hmot a chemických kapalin má vysokou nasákavost, je ekologické a 100 %-recyklovatelné.

  • váže / absorbuje oleje, pohonné hmoty a další chemické kapaliny rozlité na savých i nesavých plochách, jako jsou beton, asfalt, dlažba atd.
  • díky jemnému zrnění proniká spolehlivě i do nepatrných škvír, trhlin apod.
  • používá se na menší i větší znečištěné plochy jak ve venkovním prostředí, tak i uvnitř budov
  • aplikace i na mokrém povrchu
  • pojivo je zcela ekologické a 100 %- recyklovatelné
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Na zaolejovanou plochu se nasype 5 cm silná vrstva pojiva a nechá se působit. Pro dosažení lepšího výsledku se pojivo případně mete koštětem tam a zpět. Potom se nasycené pojivo odstraní.

Množství: pytel 40 l / 20 kg
Obj.č. 72320


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.