PETEC 71950 Chladící sprej

PETEC 71950 Chladící sprej (2)

Přípravek pro ochlazování / zmrazování součástek umožňuje ochlazení dílů během několika sekund a to až na teplotu -45°C. Více informací

 Na objednávku 
119
98,35 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071950
EAN:
4013558719504

Přípravek pro ochlazování / zmrazování součástek ve spreji umožňuje ochlazení dílů během několika sekund a to až na teplotu - 45°C.

  • k rychlému ochlazení / zmrazení součástí, jako jsou např. ložiska, hřídele, pouzdra, lícovaná pera, články řetězů, karburátory, vstřikovací zařízení, transistory, odpory apod.
  • k vyhledávání závad v elektronických systémech
  • po nastříkaném přípravku nezůstávají žádné zbytky
  • neobsahuje silikony ani mastnoty
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Zmrazované díly se rovnoměrně nastříkají přípravkem pro zmrazování součástek. Ochlazovací/zmrazovací efekt je závislý na délce nástřiku. Nestříkat na části těla!

Množství: 400 ml sprej
Obj.č. 71950 (Kältespray freeze)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.