PETEC 71850 Intenzivní čistič motorů a součástí

PETEC 71850 Intenzivní čistič motorů a součástí (1)

Vysoce aktivní speciální čistič pro intenzivní čištění zaolejovaných nebo zamaštěných motorů, dílů motorů, strojních součástí apod. Více informací

 Skladem 4 ks
119
98,35 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071850
EAN:
4013558718507

Vysoce aktivní speciální čistič ve spreji pro intenzivní čištění zaolejovaných nebo zamaštěných či takto znečištěných motorů, dílů motorů, strojních součástí apod.

  • účinně odstraňuje nečistoty spojené se zaolejovanými nebo zamaštěnými motory, díly motorů, strojními součástmi apod.
  • čisticí efekt na takto znečištěných plochách je intenzivní
  • 360°-ventil
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Čistič se nastříká na znečištěné plochy ze vzdálenosti cca 20 cm. Následně se nechá chvíli působit a potom se setře čistým hadrem nebo ostříká vyvíječem páry. Při silněji ulpívající nečistotě se proces zopakuje. Čistič se nesmí stříkat na horké díly!

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 71850


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.