PETEC 71650 Mazivo na ocelová lana, táhla, čepy, kluzná vedení

PETEC 71650 Mazivo na ocelová lana, táhla, čepy, kluzná vedení (2)

Hustý vysokému tlaku odolávající přípravek ve spreji pro dlouhodobé mazání ocelových lan, řetězů, táhel, čepů, kluzných vedení, ložisek atd. Více informací

 Skladem > 5 ks
195
161,16 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071650
EAN:
4013558716503

Hustý vysokému tlaku odolávající přípravek pro dlouhodobé mazání ocelových lan, táhel, řetězů, čepů, kluzných vedení, ložisek atd. Hodí se také pro antikorozní ochranu dutin motorových vozidel.

  • maže a zároveň chrání
  • vyniká extrémně velkou přilnavostí a odolností proti tlaku (vysokou zatížitelností), kmitání a nárazům i proti působení odstředivých sil
  • enormní schopnost vzlínavosti
  • odolnost proti stříkající vodě a slané vodě
  • odolává teplotě až do + 80°C
  • vysoká kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej řádně protřepe. Mazané plochy se nejprve mechanicky zbaví hrubších nečistot. Mazivo se nastříká na příslušné plochy ze vzdálenosti cca 20 cm. Následně se nechá cca 10 min působit. Tento postup lze i vícekrát zopakovat.

Množství: 500 ml sprej
obj.č. 71650 (Seilfett)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.