PETEC 71150 Přípravek pro čištění a ochranu elektronických zařízení

PETEC 71150 Přípravek pro čištění a ochranu elektronických zařízení (2)

Přípravek pro čištění, údržbu, ošetřování a dlouhodobou ochranu proti korozi elektrických/elektronických zařízení. Více informací

 Skladem > 5 ks
120
99,17 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071150
EAN:
4013558711508

Přípravek ve spreji pro čištění, údržbu, ošetřování a dlouhodobou ochranu proti korozi elektrických/elektronických zařízení, zejména elektrických kontaktů.

  • čistí a ošetřuje elektrické kontakty, uvolňuje nečistoty a zoxidované vrstvy na nich a zajišťuje jejich dlouhodobou ochranu
  • odstraňuje vlhkost (vytěsňuje vodu) z mikrotrhlin vedení/zařízení vysokého napětí (také na víčka rozdělovačů, cívky zapalování atd.)
  • zabraňuje svodům elektrického proudu (bludným proudům) a tím ztrátám napětí
  • chrání před vlhkostí, nečistotou, oxidací, korozí, zabraňuje povrchovým zkratům a vzniku přechodových odporů
  • pravidelné používání udržuje na elektrických zařízeních stabilní ochranný film, což zvyšuje jejich spolehlivost a životnost
  • je neutrální vůči gumě, elastomerům, lakům, umělým hmotám a elektroizolačním materiálům
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek se používá univerzálně pro ošetřování různých elektrických/elektronických zařízení při údržbě a opravách elektroinstalace, ale také například po umytí motoru apod.

Aplikace:
Sprej se před použitím dobře protřepe. Odpojí se baterie vozidla. Přípravek se potom nastříká na elektronické součásti/kontakty. U silněji zkorodovaných kontaktů se nechá nastříkaný přípravek působit déle a pak se setře čistým hadrem. Postup lze i několikrát zopakovat.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 71150 (Kontaktspray)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.