PETEC 71050 Mazivo se zinkem a aluminiem ve spreji

PETEC 71050 Mazivo se zinkem a aluminiem ve spreji (2)

Zinko-hliníkový přípravek pro dlouhodobou ochranu kovů proti korozi, vodě, slané vodě a povětrnosti. Více informací

 Skladem > 5 ks
190
157,02 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000071050
EAN:
4013558710501

Zinko-aluminiový přípravek ve spreji pro dlouhodobou ochranu všech kovů proti korozi, vodě, slané vodě a povětrnosti.

  • vynikající a dlouhodobá ochrana kovu proti povětrnostním vlivům, proti korozi a působení soli, slané vody apod.
  • účinně chrání například části karosérií, výfuková potrubí, svařovaná místa, potrubí, nádrže chemických zařízení, čerpadla atd.
  • osvědčil se jako antikorozní ochrana čerstvě svařených nebo řezaných materiálů
  • přípravek rychle zasychá, vytváří hladký, neporézní film, lze ho přelakovat
  • je elektricky vodivý
  • teplotní odolnost cca + 500°C
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Univerzální použití pro ochranu kovu proti korozi v údržbě, v opravárenství, v autokarosárnách, v průmyslu, ve stavebnictví, zemědělství atd.

Aplikace:
Teplota při aplikaci přípravku je v rozmezí + 10°C až + 25°C. Před použitím se sprej dobře protřepe. Hrubé nečistoty se odstraní drátěným kartáčem, pískováním nebo přípravkem PETEC (Čistič a odmašťovač obj.č. 82100 či Víceúčeový čistič a odmašťovač 82200). Na ošetřovanou plochu se rovnoměrně nastříká přípravek ze vzdálenosti cca 20 cm. Po zhruba 8 minutách je vrchní plocha zaschlá, po 20 - 30 minutách na omak pevná. Úplné proschnutí je dosaženo po 24 hodinách.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 71050


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.