PETEC 70950 Odstraňovač zbytků silikonů a olejů

PETEC 70950 Odstraňovač zbytků silikonů a olejů

Pro čištění a odmaštění / odstranění nečistot, jako jsou zbytky silikonů, olejů, maziv apod. Více informací

 Skladem > 5 ks
110
90,91 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070950
EAN:
4013558709505

Přípravek ve spreji pro rychlé čištění a odmaštění/odstranění nečistot, jako jsou zbytky silikonů, olejů, maziv apod. na kovových i litinových předmětech, keramice, sklu, gumě a plastech.

  • rychle a důkladně odstraňuje nečistoty - zbytky silikonů, olejů, maziv atd.
  • velmi dobrá čisticí účinnost a rychlé vyschnutí
  • univerzální využití
  • nezpůsobuje korozi
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Univerzální použití pro čištění a odstraňování výše uvedených nečistot v údržbě, v opravárenství, v autokarosárnách, v průmyslu, ve stavebnictví, zemědělství atd.

Aplikace:
Sprej se před použitím dobře protřepe. Přípravek se nastříká na znečištěnou plochu ze vzdálenosti cca 20 cm a potom se setře čistým hadrem. Při silném znečištění se musí tento postup několikrát zopakovat. V případě potřeby je třeba uskutečnit zkoušku k ověření, jak daný materiál přípravek snáší.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 70950


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.