PETEC 70550 Mazivo na řetězy motocyklů a jízdních kol

PETEC 70550 Mazivo na řetězy motocyklů a jízdních kol (2)

Vysoce přilnavé a voděvzdorné mazivo na všechny typy řetězů, ideální pro motocykly, jízdní kola, vysokozdvižné vozíky aj. Více informací

 Skladem 3 ks
155
128,10 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070550
EAN:
4013558705507

Extrémně vysoce přilnavé a voděvzdorné plastické mazivo ve spreji na řetězy motocyklů, jízdních kol, vysokozdvižných vozíků apod.

  • vynikající přípravek zejména na dlouhodobé mazání řetězů motocyklů, jízdních kol, vysokozdvižných vozíků atd.
  • díky své přilnavosti a výborné vzlínavosti zůstává na řetězu i při jeho vysoké rychlosti pohybu
  • působí velmi účinně proti korozi i opotřebení
  • výborná odolnost proti vodě (i slané), vlhkosti a extrémním teplotním výkyvům
  • teplotní odolnost - 30°C až + 150°C
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek nalézá výborné uplatnění i v autoopravárenství, při údržbě a opravách stavebních a zemědělských strojů, v řemeslnických dílnách i v průmyslu.

Aplikace:
Před použitím se sprej dobře protřepe. Po rovnoměrném nástřiku na řetěz se nechá přípravek cca 10 minut působit a až potom se může řetěz uvést do pohybu. Pozor - přípravek se nesmí stříkat na pneumatiky.

Množství: 500 ml sprej  (Kettenspray)
Obj.č. 70550


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.