PETEC 70450 Sprej pro snadnější startování motoru

PETEC 70450 Sprej pro snadnější startování motoru (2)

Přípravek ve spreji pro zajištění spolehlivého startování všech druhů spalovacích motorů. Více informací

 Skladem > 5 ks
120
99,17 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070450
EAN:
4013558704500

Přípravek ve spreji pro zajištění spolehlivého startování všech druhů spalovacích motorů (benzinové, dieselové, čtyřtakty, dvoutakty) osobních a nákladních automobilů, motocyklů, lodí, zahradních sekaček, stavebních a zemědělských strojů atd.

  • účinně pomáhá při potížích při startování spalovacích motorů
  • chrání motor i startovací baterii
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Aplikace:
Před použitím se sprej dobře protřepe. Přípravek se potom nastříká přímo do skříně vzduchového filtru nebo do sání vzduchu. Krátce se počká a následně nastartuje motor.

Množství: 500 ml sprej (Motorstarthilfe)
Obj.č. 70450


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.