PETEC 70350 Mazivo s obsahem mědi ve spreji

PETEC 70350 Mazivo s obsahem mědi ve spreji (2)

Měděné mazivo s dlouhodobým účinkem pro různá šroubová spojení (příruby, armatury), které musí odolávat vysokým teplotám, vlivu koroze aj. Více informací

 Skladem > 5 ks
175
144,63 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070350
EAN:
4013558703503

Přípravek ve spreji s částicemi mědi a dlouhodobým mazacím účinkem pro různá šroubová spojení (příruby, armatury), kde musí odolávat vysokým teplotám, vlivu koroze apod.

  • vynikající mazací přípravek s výbornými oddělovacími vlastnostmi je koncipován jako směs plně syntetických olejů a molekulárních částic mědi
  • spolehlivě odolává vysokým teplotám i tlakům, korozi, vodě (i slané) a vlhku
  • skvěle chrání před zapečením či zadřením vlivem koroze
  • ideální ochrana šroubových spojů (např. motorů, turbodmychadel, výfukových systémů, brzd, zapalovacích a žhavicích svíček apod.), usnadňuje jejich demontáž
  • dlouhodobá ochrana různých kluzných a posuvných kontaktních ploch, přírub apod
  • odolný vůči žáru do +1100°C
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek nalézá výborné uplatnění i v autoopravárenství, při údržbě a opravách stavebních a zemědělských strojů, v řemeslnických dílnách i v průmyslu.

Aplikace:
Ošetřované/mazané místo se důkladně očistí od hrubších usazenin pomocí drátěného kartáče nebo přípravkem PETEC Čistič brzd (obj. č. 70060). Před použitím se sprej řádně protřepe a pak se mazivo rovnoměrně nastříká na ošetřované/mazané plochy či závity.

Množství: 500 ml sprej
Obj.č. 70350 (Kupferpastenspray)


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.