PETEC 70150 Bleskový uvolňovač šroubů chladicím šokem

PETEC 70150 Bleskový uvolňovač šroubů chladicím šokem (3)

Přípravek ve spreji pro rychlé uvolňování zarezivělých šroubů, matic, čepů aj. díky šoku vyvolanému chladem. Více informací

 Skladem > 5 ks
130
107,44 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PETEC
Katalogové číslo:
2801000070150
EAN:
4013558701509

Přípravek ve spreji s šokovým účinkem chladu pro uvolňování zarezivělých šroubů, matic, čepů apod. a ochranné/konzervační mazivo bez silikonu a tuků.

  • díky šoku vyvolaném chladem (–45°C) bleskově uvolňuje zarezivělé šrouby, matice, čepy, závěsy dveří, smontované díly atd., například na výfukových systémech, spojovacích tyčích, lambdasondách apod.
  • umožňuje rychlou demontáž zkorodovaných dílů, šroubových i kontaktních spojení
  • má dobré mazací vlastnosti
  • odstraňuje vrzání a pískání součástí
  • neobsahuje žádné silikony ani tuky
  • vysoká profesionální kvalita (Made in Germany)


Přípravek se používá univerzálně pro uvolňování zarezivělých šroubů v údržbě, autoopravárenství, v průmyslu atd.

Aplikace:
Před použitím se doporučuje očistit místo aplikace od hrubých nečistot (např. drátěným kartáčem). Sprej se dobře protřepe. Pak se přípravek bohatě nastříká a po pár sekundách dojde k uvolnění zarezivělých dílů. Pokud jde o obzvláště zarezivělé spoje, je třeba nástřik zopakovat spolu s mechanickým uvolňováním spoje.

Množství: 500 ml sprej (Rostlöser)
Obj.č. 70150


PETEC Verbindungstechnik GmbH byla založena v německém Schlüsselfeldu v roce 1991 se záměrem nabízet svým obchodním partnerům a zákazníkům širokou paletu chemotechnických produktů vysoké kvality. Samozřejmě k tomu i prvotřídní servis a školení. V současné době tato společnost dodává širokou paletu zboží do mnoha zemí světa.

Portfólio produktů se značkou PETEC představují nejrůznější lepidla, těsnicí tmely (klasické, karosářské, montážní atd.), prostředky na těsnění závitů, speciální maziva (silikonová, grafitová, měděná, multifunkční atd.), přípravky pro čištění vstřikovacích systémů, chladičů, brzd apod., antikorozních sprejů, bleskových uvolňovačů zarezivělých šroubových spojení, ale i materiálů pro ošetřování dutin a spodků karosérií atd. K tomu pochopitelně i příslušenství, jako jsou např. aplikační pistole, rozprašovače apod.