Olej pro šicí stroje a jemnou mechaniku 100 ml PRESSOL 10 595

Olej pro šicí stroje a jemnou mechaniku 100 ml PRESSOL 10 595

Olej vysoké kvality pro jemnou mechaniku, na šicí a psací stroje, kuličková ložiska, jízdní kola, kolečkové brusle apod. Více informací

 Skladem > 5 ks
75
61,98 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
PRESSOL
Katalogové číslo:
8960000010595
EAN:
4103810105951

Speciální olej pro šicí stroje a pro jemnou mechaniku (Spezialöl für Nähmaschinen) vysoké kvality v plastové lahvičce 100 ml opatřené závěsem se výborně osvědčil i pro kuličková ložiska apod.

  • speciální, vysoce kvalitní olej pro mazání šicích strojů, přístrojů a zařízení zejména z oblasti jemné mechaniky, kuličkových ložisek, jízdních kol, kolečkových bruslí apod.
  • olej neobsahuje žádné pryskyřice ani kyseliny
  • materiál lahvičky: HDPE (polyetylén vysoké hustoty), materiál víčka a závěsu: LDPE (polyetylén nízké hustoty),
  • barva lahvičky: bílá, transparentní
  • lahvičku je možné postavit nebo s využitím závěsu zavěsit
  • olej z lahvičky lze přesně dávkovat
  • vynikající kvalita, německý dodavatel


Parametry:

obsah lahvičky
výška se závěsem    
rozměry základny
hmotnost
100 ml
190 mm
70 x 25 mm
0,1 kg

Významná německá firma Pressol Schmiergeräte GmbH z Umkirchu patří mezi největší světové výrobce mazací techniky. Byla založena již v roce 1914 a od té doby vyrábí stále více špičkových produktů. V současnosti představuje výrobní paleta 83 milionů jednotlivých dílů pro 2500 výrobků. Ty pak vyváží prakticky do celého světa.

V oblasti mazací techniky se jedná především o olejničky, tlakové maznice, plničky mazacích tuků, ruční čerpadla, ale i trychtýře, rozprašovače apod. Hlavní program tvoří čerpadla na mazací tuky a oleje, čerpadla pro naftu a topné oleje, čerpadla pro AdBlue, olejové výdejní systémy, plničky a odsávačky olejů, automatické navijáky pro oleje, tuky a stlačený vzduch atd. Zejména v poslední době Pressol rozšiřuje svoji nabídku různých nádrží pro naftu, oleje i AdBlue.
Všechny uvedené produkty se dodávají ve vysoké kvalitě, kdy výrobní závady nedosahují ani jedno promile produkce.