Nůžky na plech pravostranné FIXMAN E0303

Nůžky na plech pravostranné FIXMAN E0303

Vysoce odolné nůžky na plech (stříhání do prava) z kvalitní chrom-vanadiové oceli. Více informací

 Skladem > 5 ks
196
161,98 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
36000000E0303
EAN:
6940425170367

Nůžky na plech (stříhání doprava) z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli.

  • vyrobené z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli se zápustkově kovanou hlavou/čelistmi, s induktivně tvrzeným ostřím a určené pro profesionální/průmyslové použití
  • pákový převod usnadňuje stříhání a zmenšuje námahu s tím spojenou při delší práci
  • velmi odolné, ergonomické dvoukomponentní rukojeti (TPE Soft), zajišťující komfortní držení bez smekání se a zároveň dosažení vysokého přenosu síly
  • vysoká odolnost proti mechanickému namáhání a prodloužená životnost i v náročném nasazení
  • délka: 250 mm, hmotnost 480 g

 


FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.