Mobilní odpuzovač kun a hlodavců KEMO FG022

Mobilní odpuzovač kun a hlodavců KEMO FG022
  • Mobilní odpuzovač kun a hlodavců KEMO FG022
  • Mobilní odpuzovač kun a hlodavců KEMO FG022
  • Mobilní odpuzovač kun a hlodavců KEMO FG022

Účinný mobilní ultrazvukový přístroj pro ochranu proti kunám, myším a jiným hlodavcům. Více informací

 Skladem > 5 ks
765
632,23 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
KEMO
Katalogové číslo:
6650KEMOFG022
EAN:
4024028020228

Účinný mobilní ultrazvukový přístroj pro ochranu proti kunám, myším a jiným hlodavcům.

Tento pulzní odpuzovač / plašič je speciálně určen pro ochranu venkovních prostor. Přístroj využívá pro generování ultrazvukového signálu piezoměnič s velkým vyzařovacím úhlem, který je navíc v přístroji speciálně umístěný tak, aby se ultrazvukový signál z odpuzovače-plašiče šířil v úhlu asi 120 stupňů. Působnost ultrazvukového signálu je na vzdálenost větší než 6 metrů. Nejvyšší plochy pokrytí je možné dosáhnout při upevnění přístroje tak, aby přední strana přístroje (kde je umístěn piezoměnič) směrovala k zemi a přístroj byl upevněn ve výšce cca 2m (např. strop garážového stání, nebo pergoly, ev. větev stromu apod.). Tak je možné obsáhnout plochu až 55 m² .

Odpuzovač má velmi nízkou spotřebu energie a na jednu sadu 2ks AA kvalitních alkalických baterií vydrží v provozu až 1 rok. Provoz odpuzovače a stav baterií je indikován LED diodou. Přístroj je určený k ochraně prostor, ve kterých je umístěn proti kuně a hlodavcům, a je možné jej využít nejen jako preventivní opatření proti kunám, ale i jako účinného pomocníka, pokud je již kuna v domě, resp. u domu., nebo pokud se zabydlela v autě, které parkuje venku apod. Je ideální k ochraně dlouhodobě zaparkovaných vozidel. Pracovní kmitočet tohoto ultrazvukového odpuzovače je vysoko za hranicí slyšitelnosti pro člověka, takže přístroj neruší a neobtěžuje nepříjemným pískáním či hlukem.
Zařízení musí být umístěno na suchém místě, mimo dosah vody nebo nadměrné prašnosti a možnosti vniknutí nečistot.

Vlastnosti:
- 2x baterie 1,5 V, typ AA (nejsou součástí dodávky)
- extrémně slabé vybíjení baterie
- flexibilní použití: vhodné do auta, garáže, pod přístřešek, na půdu, do domu atd.

Parametry:

pokrytí signálem  
dosah signálu
frekvence
hlasitost
napájecí napětí
barva
materiál
rozměry (d x š x v)  
hmotnost
do 55 m²
do 6m (v úhlu 120°)
24 kHz (± 15 %)
100 dB (± 20 %)
3 V/DC
černá
plast
124 x 51 x 25 mm
150 g
Mobilní odpuzovač kun a hlodavců KEMO FG022 Mobilní odpuzovač kun a hlodavců KEMO FG022

Kemo-Electronic GmbH se sídlem v Geestlandu je německou rodinnou firmou, která se již více než 30 let zabývá výrobou a distribucí mnoha produktů, jako jsou různé díly používané při stavbě domů, moduly světelné a zvukové techniky, alarmy, kamerové systémy, detektory, součásti pro elektroniku automobilů, ale také přístroje na ochranu proti škůdcům, např. kunám atd.

Do poslední kategorie se řadí vyspělé elektronické odpuzovače hlodavců, krtků, hrabošů a kun. Velmi známé jsou elektronické / ultrazvukové odpuzovače kun pro motorová vozidla.